Konaklama


Yurtlarımız, öğrencilerimize sağlıklı, güvenli ve temiz bir ortamda barınma, beslenme, ders çalışma imkanı yaratmak, toplu yaşam koşullarına uyumlarında gerekli desteği sağlamak üzere hizmet vermektedir.

         Üniversitemiz Öğrenci Yurtları kız ve erkek öğrenci yurdu olarak 3 blok olup, standart çift kişilik, tek kişilik, tek ve çift kişilik özel odalar olmak üzere toplam 256 yatak kapasitesine sahiptir.

         Standart ve özel odalarımız laminant parke kaplıdır.

         Standart ve özel odaların hepsinde çalışma masaları ve sandalyesi, kitaplık, koltuk, mini buzdolabı, banyo, lavabo, tuvalet ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Ayrıca özel odalarımızda bunlara ilaveten TV bulunmaktadır.

Her blokta dışarıdan arandığında anons sistemiyle ulaşılacak kat telefonları bulunmaktadır.

Yurt binasının ve odalarının temizlikleri günlük yapılmaktadır.

Öğrencilere nevresim takımları idaremiz tarafından verilmekte olup iki haftada bir değiştirilmektedir.

Bütün odalarımızda sınırsız internet bağlantısı mevcuttur.

Yurtlarda 24 saat vardiyalı görev yapan bay bayan Güvenlik bulunmaktadır.

24 saat tüm yurt öğrencilerine açık Çalışma Salonu bulunmaktadır.

Yurtlarımız İncek kampüsümüz içerisinde olup şehir merkezi ile ulaşım ücretsiz olarak üniversitemiz servis araçları ile sağlanmaktadır. 

Yurt kompleksi için seçenekli yemek yenebilecek Tabldot Yemekhane, Bankamatik, Televizyon Salonu,  Market, Alakart Cafe, Çamaşırhane bulunmaktadır. 

Yurtların bulunduğu bölgede öğrencilerin yararlanabileceği, Kapalı Spor Salonu ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzu bulunmaktadır. Kampus içerisinde Yemek yiyebilecekleri Sosyal Tesisler ve  farklı mekanlar bulunmaktadır.